Konice - Vranov n.D. 1:2

29.04.2013 18:55

První branku vstřelily Konice, ovšem do vlastní branky. Robin Hricko si neporozuměl s brankářem Davidem Treterou a chtěl mu přihrát hlavou, ale poslal míč přesně na druhou stranu, kam běžel brankář a dal si vlastní gól. Konice měly šance a byly lepším týmem na hřišti, do velké šance se dostal Tomáš Vecheta, ale míč letěl moc daleko od něj a těsně před brankářem stačil míč jen tečovat a s tím si brankář poradil. Další šanci měl Jakub Zika, kdy dostal přihrávku na malé vápno, ale z blízka brankáře nepřekonal. První poločas skončil 0:1. Po změně stran Konice stále tlačily na hostující branku. Po centru Tomáše Vechety z pravé strany zahrál hostující obránce rukou a rozhodčí odpískal penaltu. K ní se postavil Michal Osoha a srovnal na 1:1. Další šanci měl z přímého kopu Jakub Zika, ale jeho přízemní střelu brankář vyškrábl na roh. Po průniku Tomáše Vechety do vápna, který zkoušel přihrát na hranici šestnácky, měla být pískána další penalta, ale rozhodčí nechal hru plynout. Konice se stále snažily dát další branku a to se jim vymstilo. Ve druhé minutě nastavení dal Vranov gól na konečných 2:1. Praporek pomezního byl sice nahoře, ale rozhodčí nepískal a díky i tomuto rozhodnutí si Vranov odvezl 3 body.