SK Chvalovice "B" - TJ Družstevník Konice 2:2

15.06.2013 19:23

Konice začaly výborně, hned v 1. minutě se ke střele dostal Jakub Zika, ale brankář jeho přízemní střelu vyrazil na tyč. Pár minut po této šanci se dostal znovu Jakub Zika za obranu a běžel sám na brankáře. První střelu ještě brankář chytil, ale na dorážku byl krátký. Stav 0:1. Asi do 25. minuty útočily stále Konice, ale branku už nestačily vstřelit. Hra se začala pomalu vyrovnávat, ale Chvalovice se k pořádné střele na branku nedostaly. Vyrovnání přislo krátce před koncem 1. poločasu. Na pravé straně velkého vápna byl nařízen přímý kop. Hráč Chvalovic střílel přes zeď, která střelu tečovala a brankář Tretera na míč už nedosáhl. Do kabin se šlo za stavu 1:1. Po polačase se hrál vyrovnaný zápas, ale větší šance měly Konice. Jednu z nich využil Tomáš Vecheta a změnil stav na 1:2. Konice měly i další šance. Martin Bursík trefil pouze tyč, Robin Hricko se objevil sám před brankářem, ale nedokázal ho překonat. Nakonec padl gól na druhé straně. Hráč Chvalovic přešel přes obránce a mířil k brance, když v tom se přiřítil Roman Hillawoth a zfauloval ho. Rozhodčí bez váhání nařídil penaltu a tu Chvalovice s přehledem proměnily a stanovily tak konečné skóre 2:2.