SK Olbramkostel - TJ Družstevník Konice 0:1

05.05.2013 08:08

Konečně se Konice dočkaly a získaly 3 body. Zápas začaly skvěle, hned od prvních minut se tlačily více do brány a měly míč neustále na svých kopačkách. Ale Konice nedokázaly prostřelit domácího brankáře. Největší šanci prvního poločasu měl tým hostů. Roman Hillawoth přesně nacentroval na Jakuba Ziky mezi obránce a ten běžel sám na brankáře, ale trefil mimo. Po půlce byl tedy stav nerozhodný. Konice byly stále lepším týmem, i když i Olbramkostel měl několik šancí, ale ty všechny pokryl výborný brankář David Tretera. Zhruba v 50. minutě nahrával František Heřmanovský na Jakuba Ziky, který si pokryl balón a trefil na vzdálenější tyč a konečně tak překonal skvělého brankáře domácích. Alespoň jeden z útočníků se konečně trefil po cca 320 minutách. Byly i další šance, do kterých se postupně dostali Pavel Rojík, Jakub Zika, Jaroslav Zika, Tomáš Vecheta a další, ale ani jeden z nich už nedokázal brankáře prostřelit a zápas tak skončil 0:1.