TJ Družstevník Konice - Slatina 3:2

11.06.2013 19:02

Zápas začal jednoznačně pro Konice, neustále útočily a v prvním poločase z mnoha šancí dokázaly proměnit jen jednu. Pavel Rojík střílel na branku, ale střela mu nesedla a balón doputoval k volnému Tomášovi Vechetovi a ten dal na 1:0. Hned po prvním poločase měla šanci i Slatina. Hráči Konic se zapomněly soustředit na hru a bylo blízko vyrovnání. To se nakonec i stalo, hráč proběbl půlku hřiště a dostal se ke střele a srovnal na 1:1. Konice se probraly až po čase a do vedení je poslal Jakub Zika. Po brance Konice opět přestaly hrát. Slatina znovu dokázala srovnat. Po přímém kopu z cca 20 metrů obstřelil kapitán hostů zeď a stav byl 2:2. Chvíli před koncem nahrál mezi obránce Robin Hricko na nohu Jakuba Ziky a ten druhou brankou dal na konečných 3:2.