Branky: Vecheta T. 2x, Zika J., Osoha M.

Novinky

První jarní zápas - Konice : Slup "B"

03.04.2014 19:55

První zápas Konice zahájily dobře. Hned od úvodu se hnaly do útoku a bylo vidět, že se na fotbal těšily. V první větší šanci se dostaly do přečíslení 2 na 1 Zika a Vecheta. První jmenovaný se pokoušel poslat přihrávku do odkryté klece, ale obránce Mikýsek zablokoval tuto nahrávku. V polovině poločase dal branku na 1:0 Tomáš Vecheta. Do druhého poločasu nastoupil Martin Bursík a ten po 15-ti minutách pobytu na hřišti při velkém závaru před brankou hostů usměrnil míč hlavou do sítě a pojistil tak vedení Konic na 2:0. Po této brance Slup přidal a otočil vývoj zápasu. Před koncem zápasu Slup srovnal na 2:2 a po penaltě v 90.minutě otočil skóre na konečných 2:3.

Po zimní přestávce začíná opět fotbal

25.03.2014 20:19

První zápas jara se odehraje v Konicích. Domácí nastoupí proti Slupu "B", kteří jsou v tabulce o bod pod Konicemi. Zápas se odehraje v neděli 30.3. od 15:30.