Branky: Vecheta T. 2x, Zika J., Osoha M.

Novinky

Konice mají další body

03.05.2014 10:30

Druhá jarní výhra a to proti silnému soupeři z Lechovic. Do branky tentokrát nastoupil Jan Svoboda, který nahradil stále zraněného Davida Treteru. Do poločasu měly Konice náskok dvou branek. První vstřelil Mössmer Martin a druhou Vecheta Tomáš. Lechovice pak ve druhém poločase dokázaly snížit na 2:1. Tento těsný výsledek už dokázaly udržet. V Sobotu nastoupí na hřišti v Oblekovicích proti místnímu "Céčku". Snad Konice zůstanou na vítězné vlně a vyhrají i další zápas.

Konice získaly první jarní body

22.04.2014 20:36

Kvůli zranění Davida Tretery se musel do branky postavit Martin Mössmer. Už v první minutě měly Konice tutovku, ale Zika minul, když bežel sám na brankáře. Do vedení šly Konice po penaltě za ruku ve vápně. Střelcem byl Robin Hricko. Do poločasu bylo skóre 2:2. Po půlce už Konice vzaly zápas do svý režije. Postupně přidávaly branky. Na 3:2 zvyšoval svým druhým gólem Tomáš Vecheta, poté na 4:2 po úniku dával Zika a na konečných 5:2 završil hattrick Tomáš Vecheta.