Branky: Vecheta T. 2x, Zika J., Osoha M.

Novinky

První zápas

13.08.2014 16:44

Určitě lepší start do letošní sezóny než do té loňské předvedly Konice. Po loňském nenastoupení proti Příměticím se letos Konice sešly a porazily Suchohrdly "B" 8:1. Hned od prvních minut byly Konice lepší a dokázaly svoji převahu využít. První branku vstřelil Roman HIllawoth trošku štastně. Za polovinou hřiště centroval na útočníky, míč je přeletěl a před brankářem se odrazil a přeskočil ho. Druhou a třetí branku vstřelil Tomáš Vecheta. Do poločasu dal na 4:0 Jakub Zika. Po poločase snížily Suchohrdly na 4:1. Na 5:1 dal gol z penalty René Pulkrábek, další branky přidali Martin Bursík, Zdeněk Matějíček a na konečných 8:1 dal štastnou branku Jiří Březina.

Start nové sozóny

29.07.2014 19:51

Po roce se opět Konice vrací do skupiny IV.A.

První zápas se odehraje v Konicích proti Suchohrdelskému "Béčku" V neděli 10.8. v 16:30

Přijdťte povzbudit naše fotbalisty a pomoct jim k dobrému startu do nové sezóny.